Pure Seduction body spray

18. srpna 2016 v 11:44 | Monulka |  Victoria's Secret

Nedávno do drogérií Teta dorazila novinka Victoria's Secret tělový sprej. Sprej přišel ve čtyřech variantách:
1. Pure Seduction: red plum & freesia
2. Aqua Kiss : sparkling and green
3. Love Spell: cherry blossom and peach
4. Strawberries & Champagne
V balení je 250ml.
Cena za tělové spreje v drogérii je přes 400kč. Na stránkách parfums.cz lze spreje sehnat kolem 200kč i v jiných variantách.
Já mám ráda sladké vůně, než jsem si sprej koupila, přemýšlela jsem nad variantou Pure Seduction nebo Love Spell, tyto dva spreje mi voněly nejvíce, ostatní dva mě nijak nenadchly. Po dlouhém přemýšlení, zvítězil Pure Seduction i když na těle vydržel kratší dobu než Love Spell. Sprej Love Spell v prvních momentech moc nevoněl, po chvílí rozležení byla krásně cítit broskev. Pure Seduction u mě zvítězil, jelikož mi připomíná vůní lízátka Chupa Chups a jak jsem již psala, tyto sladké vůně se mi velmi líbí. Spreje jsou vhodné na letní období, kdy se nenosí moc oblečení, doporučuji aplikovat po celém těle, aby byla vůně hezky cítit, když si sprej nastříkáte pouze na kousíček těla tak není moc výrazný. Na mé pokožce vydrží sprej různě dlouho, nejčastěji cca 3h, jsou i dny kdy je cítit celý den a občas i dny kdy ho za hodinu musím aplikovat znovu, jelikož není cítit. Jestli máte rádi značku Victoria's Secret, nebo nejste nijak nároční ohledně výdrže vůní tak Vám spreje doporučuji.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama