Srpen 2015

Miracle sleeping cream

19. srpna 2015 v 12:34 | Monulka |  Garnier

Co říká výrobce: Objevte nejnovější generaci noční péče přicházející z Asie, síla masky v lehkém krému s intenzivním účinkem proti stárnutí pleti a známkám únavy. Od prvního rána vypadá pleť odpočatě, noc za nocí vypadá pleť mladší!
Aktivní látky: LHA, Adenosin, Beauty Complex, kyselina hyaluronová, listnatec, jojobový olej, levandulový esenciální olej proti stárnutí.
Vlastnosti: textura s vlastnostmi tvarové paměti, která pleť zahalí a v průběhu noci uvolňuje aktivní látky pro viditelně jemnou a pružnou pleť po probuzení, pleť je intenzivně hydratovaná, pružnější a hladší, pleť vypadá odpočatě, více svěže a zářivě, redukuje známky stárnutí, regeneruje, zpevňuje.

V balení 50ml, na internetu se dá sehnat od 200kč, měl by být dostupný ve všech drogeriích i na internetu.

Sleeping cream má pěknou krabičku, zaujala mě už na první pohled díky jejímu třpytu, samotná nádobka na krém je celá plastová, takže není těžká a můžete si jí vzít sebou kamkoliv. Krém má úžasnou vůni, opravdu tam trochu cítím levanduli, je hodně hutný a mastný. Já krém používala měsíc pravidelně každý večer, na vyčištěnou pleť. Sleeping cream se jednoduše roztírá, do pleti se nevsákne, nechá na kůži lehkou vrstvu jako maska. Ráno po probuzení byla pleť ještě trochu mastnější, ale vypadala opravdu odpočatě a svěže, po pár dnech je pleť navíc velmi hebounká a hydratovaná. Miracle sleeping cream doporučuji, jestli chcete mít svěží, odpočatou, hydratovanou a hebkou pleť, stárnutí sice neredukuje, ale unavené pleti velmi pomůže.