Červenec 2015

Inspirace nehty :)

23. července 2015 v 12:39 | Monulka |  Nehty

Sally Hansen miracle gel

8. července 2015 v 16:58 | Monulka |  dm drogerie

Co říká výrobce: Jediná pravá gelová manikúra, kterou aplikujete ve 2 krocích a nepotřebujete LED/UV lampu. 23 úžasných odstínů! Unikátní gelová technologie od Sally Hansen.

Krok 1: Aplikujte 2 vrstvy barevného gelového laku Miracle Gel™ Color

Krok 2: Aplikujte 1 vrstvu vrchního laku Miracle Gel™ Top Coat

OMGel! Přirozené světlo už udělá svou práci!

Obsah: 14.7 ml
Cena sady dvou laků: cca 399kč
Můj odstín: 250

Můj názor: Na laky Sally Hansen, jsem byla hodně zvědavá a těšila jsme se, až je vyzkouším. První velké plus je, že to nejsou žádné malinké laky, které máte hned vypotřebované, velké balení laku Vám vydrží opravu dlouho. Další plus je 23odstínů, z toho si musí vybrat opravdu každý.

Laky mají širší ploché štětečky, aby nám usnadnily práci. První krok je barevný gel, toho se musí nanést opravdu 2 vrstvy, a každou vrstvu nechat zvlášť zaschnout, jinak by se mohlo stát, že při aplikaci vrchního laku by se barevný lak setřel. Po uschnutí se nanese vrchní lak a opět se nechá zaschnout, schnutí trvá tak středně dlouhou dobu. Lakovat nehty doporučuji u otevřeného okna, laky vcelku hodně zapáchají. Po aplikaci obou laků, vypadají nehty opravdu jak ze salonu, jsou krásně lesklé po celou dobu, co je budete mít na nehtech. Mně vydržel týden, po týdnu se začal lehce olupovat. Dva týdny by vydržel, kdybyste nedělaly žádné domácí práce. Odlakování je rychlé naprosto bez problému, může se použít jakýkoliv odlakovač.

S lakem jsem byla spokojená určitě všem doporučuji.