Scandaleyes XX-treme

1. června 2015 v 17:27 | Monulka |  Rimmel London

Co říká výrobce: Tajemství XX-tra úžasného objemu, délky a zvýraznění řas se skrývá v inovovaném oboustranném kartáčku s dvojím efektem:

-Klenutá strana vytváří maximálně husté řasy.

-Rovná strana poskytuje neuvěřitelnou délku a oddělení, bez žmolků.

-Každá řasa je zachycena a obalena od kořínků ke konečkům - dokonce i ty nejmenší a nejtenčí řasy.

-Rychlá a snadná aplikace.

Cena: 189 kč

V balení : 12ml
K dostání: drogérie i internet

Můj názor: Řasenka má krásný zářivý obal, který v drogérii jen tak nepřehlédnete. Jako všechny řasenky z řady scandaleyes má i tato veliký kartáček, který má dvě strany rovnou a klenutou. Poprvé když jsme řasenku použila, tak mě nezaujala, hodně mi slepila řasy, tak jsem jí ještě párkrát vyzkoušela a po několikátém použití, jsem vychytala jak jí správně používat a řasenka se mi zalíbila. Tak pro Vás mám postup, díky kterému mi řasenka vyhovovala. Než řasenku použijete, musíte jí opravu hodně otřít, aby byl kartáček čistý, na první vrstvu použijte rovnou stranu, řasenku nechte na řasách zaschnout, opět pořádně otřete kartáček a použijte klenutou stranu, ta řasy natočí. Řasenka nedělá žmolky, nedrolí se, lehce se odličuje, dlouho vydrží, trochu slepuje řasy, musíte si s ní pořádně vyhrát a zjistit jak Vám aplikace nejlépe vyhovuje.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama