Jarní nail art návod

14. května 2015 v 18:00 | Monulka |  Nehty

Návod: Palec, ukázováček a malíček nalakujete růžovým Rimmel lakem I♥LS odstín 270. Prostředníček nalakujete lakem Miss Sporty Crush on you odstín 062, tento lak má cukrový efekt, takže na omak jsou cítit třpytky, je to příjemná změna od hladkých laků.Poslední a nejtěžší je prostředníček, jako podklad použijeme bílý lak Rimmel 60seconds by Rita Ora odstín 703, lak necháme zaschnout a vezmeme si speciální slabý štěteček, já používám od avonu, protože normálním štetečkem, který je u laku by nešli udělat slabé linky. Na černé linky vezmeme Rimmel 60seconds odstín 800 a opět necháme zaschnout, poslední krok je srdíčko které uděláme stejným růžovým lakem a slabým štětečkem a je hotovo.


Návod: Na každý nehet použijeme jiný odstín laku Miss Sporty clubbing colours. Palec- odstín 344, ukazováček-467, prostředníček- 453, prsteníček- 468 a malíček- 456. Jakmile lak zaschne použijeme slabý štěteček a lak Rimmel 60s. by Rita Ora 703 a uděláme různě na nehtech lístky, doprostřed lístku uděláme tečky lakem Miss Sporty clubbing odstín 460 a nehty jsou nalakované.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama