Květen 2015

Zelené líčení očí

25. května 2015 v 18:08 | Monulka |  Líčení

Provocalips 16HR

23. května 2015 v 15:21 | Monulka |  Rimmel London

Popis výrobce: Exkluzivní dvoukroková barva na rty Krok 1: Nanes barvu na nahé rty a nech zaschnout. Krok 2: Aplikuj průhlednou lesklou vrchní vrstvu k zafixování barvy, hydratace a lesku. Intenzivní, jiskřivá barva vydrží až 16 hodin - je neslíbatelná, odolná vůči jídlu a přenosu, odstraníš ji, jen když budeš sama chtít. Nevysušující, lehké složení je ultra komfortní. Rty jsou hebké a hydratované.

Cena: 139 kč

Barva na rty 4ml průhledný lesk 3ml
Na internetu dostupná ve 4 odstínech, ve větších drogériích více odstínů.

Testovaní odstín 500 kiss me you fool

Můj názor: Na vyzkoušení provocalipsu jsem se opravdu hodně těšila, všichni okolo si ho hodně chválili a tak jsem byla zvědavá, jestli je opravdu tak skvělý a musím říct, že opravdu skvělý je. Líbí se mi i jeho balení, jedna část má barvu stejnou jako odstín uvnitř, což ulehčí výběr odstínu a na druhé straně jsou obtisknuté rty. Aplikátor je klasický jako u lesků na rty. Vůně mi lehce připomíná dezinfekci v nemocnici, ale není výrazná, takže to nevadí. Po aplikaci vypadaly mé rty opticky větší. Provocalips má opravdu obrovskou výdrž, vydržel celý den jídla a pití, jelikož jsem byla zrovna na oslavě, tak dostal zabrat opravdu pořádně, po 7 hodinách byl lehce odrolený uprostřed rtů. Provocalips je voděodolný, takže když ho budete chtít odlíčit, musíte použít jedině odličovadla na voděodolný make-up. Tuto barvu na rty všem doporučuji, myslím, že patří mezi nejlepší produkty od Rimmel.


1. Bez barvy 2. Po aplikaci 3. Po 7 hodinách


Skin Perfection

18. května 2015 v 18:19 | Monulka |  L´oréal Paris

Popis výrobce: Jemná textura krému L´Oréal Paris Skin Perfection příjemně hydratuje vaši pleť a dodává jí příjemnou jemnost. Zlepšení pleti je viditelné již po první aplikaci. Tento korektivní denní krém přináší pocit úžasně hebké pleti, která je hutná a září energii. Denní krém L´Oréal Paris Skin Perfection zredukuje velikost kožních póru již po 1 týdnu. Zažijte pocit dokonalosti každý den a mějte ideálně sjednocenou a zářivou pleť. Má zajistit zlepšení kvality pleti o 84%, hloubkovou hydrataci, zjemnění textury pleti, vyhlazení povrchu pleti a sjednocení tónu pleti.

Vhodné pro všechny typy pleti od 20-30let.
Obsah: 50ml
Cena: 185-288kč

Můj názor: Krém jsem dostala jako dárek a velice se mi líbil, je v pěkné růžové skleněné nádobce s plastovým víčkem. Nádobka mi připadá lehce nepraktická, když máte krému méně, je ho dost schovaného v horních rozích, kam se špatně dostává. Krém je také do růžova jako krabička, má příjemnou květinou vůni. Má se aplikovat každé ráno na vyčištěnou pleť, při roztírání působí na pleti velmi příjemně a dobře se roztírá. Bohužel nesouhlasím s tím, že je pro všechny typy pleti já mám pleť smíšenou a po krému jsme měla pleť hodně mastnou, a když jsem se na krém chtěla nalíčit, třeba pouhou pudřenkou, začal na obličeji dělat takové ''cucky" ,které jsem musel vždy z pleti odstranit. To mi opravdu velmi vadilo, jinak souhlasím s tím, že díky používání jsme měla pleť hydratovanou a hebkou, ale jinak se kvalita mé pleti nezměnila, sjednocená není a póry také nejsou zredukované. Krém jsme používala skoro 2 měsíce, je vhodný pro citlivou pokožku neměla jsem s ním v tomto ohledu žádné problémy (žádné vyrážky ,zčervenání nebo svědění).

Shrnutí: Doporučuji pouze pro suchou pleť, která nemá žádné výrazné problémy s pletí. Pokut suchou pleť máte, a chcete jí mít příjemně hladkou a hydratovanou bude se Vám krém líbit. Jestli budete ke krému používat i sérum ze stejné řady, dostaví se třeba i zredukování pórů a sjednocení pleti.Jarní nail art návod

14. května 2015 v 18:00 | Monulka |  Nehty

Návod: Palec, ukázováček a malíček nalakujete růžovým Rimmel lakem I♥LS odstín 270. Prostředníček nalakujete lakem Miss Sporty Crush on you odstín 062, tento lak má cukrový efekt, takže na omak jsou cítit třpytky, je to příjemná změna od hladkých laků.Poslední a nejtěžší je prostředníček, jako podklad použijeme bílý lak Rimmel 60seconds by Rita Ora odstín 703, lak necháme zaschnout a vezmeme si speciální slabý štěteček, já používám od avonu, protože normálním štetečkem, který je u laku by nešli udělat slabé linky. Na černé linky vezmeme Rimmel 60seconds odstín 800 a opět necháme zaschnout, poslední krok je srdíčko které uděláme stejným růžovým lakem a slabým štětečkem a je hotovo.


Návod: Na každý nehet použijeme jiný odstín laku Miss Sporty clubbing colours. Palec- odstín 344, ukazováček-467, prostředníček- 453, prsteníček- 468 a malíček- 456. Jakmile lak zaschne použijeme slabý štěteček a lak Rimmel 60s. by Rita Ora 703 a uděláme různě na nehtech lístky, doprostřed lístku uděláme tečky lakem Miss Sporty clubbing odstín 460 a nehty jsou nalakované.