Říjen 2014

Samoopalovací mléko self tan

26. října 2014 v 13:31 | Monulka |  Dermacol

Samoopalovací tělové mléko provoněné vůní čokolády s pomerančem propůjčuje pokožce přirozené opálení bez účinků slunečního záření, hydratuje a zanechává pokožku jemnou a vláčnou. Přirozené a stejnoměrné opálení získá pokožka do 6 hodin po aplikaci. Lehké složení se snadno roztírá a vstřebává. Přípravek není určen k ochraně pokožky před UV zářením.

Obsah balení 200ml. Cena 149kč. Vhodné pro všechny typy pleti.

Samoopalovací mléko má krásný obal, výhoda je, že dno obalu je víčko, takže mléko samo ztéká. Mléko opravdu krásně voní po čokoládě a pomeranči, vůně vydrží na kůži klidně celý den.
Má trochu hustší konzistenci než jsem zvyklá, ale roztírá se dobře, roztírat můžete rukou nebo speciální rukavicí na samoopalovací mléka, jestli si nechcete kupovat rukavici, doporučuji roztírat dětskou žínkou na mytí, nebudete mít špinavé ruce ;). Opálení je opravdu hodně přirozené a po prvním natření není moc vidět, ale pro hodně velké bledulky je to výhoda, má krásně hnědou barvu není naoranžovělé. Já se natírala tři dny po sobě pro dosažení barvy, kterou jsem chtěla, to záleží na každém, jakou barvu chce. Mléko je vymyvatelné, takže pro udržení opálení doporučují jednou týdně aplikovat znovu. Po natření se můžete okamžitě obléknout, mléko nešpiní oblečení a není mastné.
Mléko určitě doporučuji vyzkoušet, v tomto špatném počasí dodá krásnou barvu.


Wonder´full

18. října 2014 v 13:10 | Monulka |  Rimmel London