Červenec 2014

Stay matte báze

29. července 2014 v 21:28 | Monulka |  Rimmel London

Bronzující kolekce

23. července 2014 v 10:30 | Monulka |  Dermacol

Kolekce dodá bronzově zlatavý nádech plný zdraví, kdykoliv na něj budete mít chuť. Zažijte nekonečně dlouhé léto!
Obsahuje
1)Hydratační fluid SUN BRONZE pro sluneční bronz. Tipy jak požít: Pro zvýraznění a rozjasnění kontur lze fluid nanést pouze pod lícní kosti.
Přidejte malé množství fluidu do svého hydratačního krému nebo make-upu a dosáhnete okamžitě bronzově zlatavého efektu. Pro podtrhnutí výrazu jej poté ještě jemně vklepejte na spánky, lícní kosti a čelist.
2) Bronzující paletka pro rozzáření pleti a bronzový vzhled. Tipy použití : Bronzovo-zlatý rozjasňovač můžete nanášet větším kulatým štětcem na celou tvář. Nejlépe je ho však nanést intenzivněji na tváře.
Tmavší hnědý odstín rozjasňovače je určen k modelaci kontur tváře. Nanášejte jej menším kulatým štětcem na čelo k hranici vlasů, spánky, pod lícní kosti, čelist a boky nosu. Lze použít i na stínování očních víček.

Zkrášlující fluid obsahuje 15ml stojí 269 kč. Bronzující paletka má 9g stojí 249kč.

Já jsem z bronzující kolekce nadšená, tento styl opálené pokožky se mi líbí. Fluid je se třpytky, krásně voní, je velice příjemný na obličeji, hezky se roztírá a opravdu dlouho vydrží. Při odličování jdou trochu hůře třpytky odlíčit jinak je skvělý. Bronzující paletka má dva odstíny jeden tmavší bez třpytek a druhý světlejší se třpytkami, to je výhoda můžete použít oba nebo jen ten který chcete. Paletka na obličeji vydrží také dlouho, ale né tak dlouho jako fluid. Pro skvělý vzhled doporučuji používat celou kolekci je skvělá.


Expresní odlakovač

16. července 2014 v 15:26 | Monulka |  Dermacol

Expresní odlakovač je Dermatologicky testován. Bez acetonu. Vhodný pro přírodní i umělé nehty. Rychle, snadno a důkladně odstraní lak z povrchu nehtů. Jemné složení s mandlovým olejem je šetrné k nehtům, jejich lůžkům a jemné kůžičce v okolí nehtů. Vyživuje nehty a zabraňuje jejich nadměrnému vysoušení.

V balení 120ml cena 59kč.
Odlakovač má fialový odstín, je bohužel bez parfemace a to je asi jediná nevýhoda. Nehty se sním, odlakují krásně jednoduše, díky mandlovému oleji jsou po odlakování nehty hezky hladké a vyživené. Tento odlakovač je zatím nejlepší, který jsem měla i cena je skvělá jedině ho doporučuji.