Leden 2014

Další nehtíky

31. ledna 2014 v 11:03 | Monulka |  Nehty

Ukázka nehtů, které jsem poslední dobou dělala. Snad se Vám něco zalíbí :)


ENJA NIGHT ANTI-CELLULITE TREATMENT

30. ledna 2014 v 15:43 | Monulka |  Dermacol

Další produkt, který mi přišel k testování, byla intenzivní noční péče proti celulitidě. Tuto péči pro Vás otestovala moje maminka.

Krém slibuje - Extrakty z mořských řas, koňského kaštanu a kofein posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu a elastinu a efektivně odbourávají vzhled pomerančové kůže. Tento účinek je navozen inovativním komplexem Polyplant Anti-Cellulite®, který pokožku těla stimuluje, vyhlazuje a zlepšuje její pružnost. Pravidelnou aplikací se dosáhne zlepšení vzhledu pokožky s celulitidou, stává se vypnutou, pevnou a vyhlazenou.

Krému je 150 ml a stojí 219 kč. Má růžovou barvu a lehce kořeněnou vůní. Je mastnější, takže se jednoduše roztírá a do pokožky se dobře vsakuje. Krém se má nanášet pravidelně každý večer krouživými pohyby. Maminka používala péči pravidelně celý měsíc a byla velice spokojená, hned po tom co jí péče došla, šla si koupit další balení. Po měsíci má prý pevnější kůži, celulitidu sice stále má, ale je o něco menší než před používáním. Když budete péči používat pravidelně delší dobu, celulitida bude určitě téměř pryč. Maminka byla s péčí spokojená a všem jí doporučuje vyzkoušet.


ENJA LIFT-GEL FOR BUTTOCKS & HIPS

28. ledna 2014 v 15:25 | Monulka |  Dermacol

Další skvělý výrobek od Dermacolu, který jsem otestovala je vypínací gel na hýždě a boky. Enja lift- gel s účinným liporedukčním systémem (Lipomoist, kofein a mořské řasy) určený pro zeštíhlení a remodelaci zadečku a boků. Účinné látky stimulují lipolýzu a dlouhodobě zabraňují opětovnému ukládání tuků v problematických partiích. Během měsíce slibuje zeštíhlení až o 1 konferenční velikost. Vypínacího gelu je 150ml a seženete ho za 199 kč .

Gel jsem používala 27 dní 2x denně podle návodu, potom mi gel bohužel došel. Gel je průhledný, má příjemnou mýdlovou vůni. Na pokožce působí chladivě, dobře se roztírá a okamžitě se vsákne, není mastný. Už po pár dnech jsem měla kůži vypnutou. Zeštíhlující efekt se dostavuje pomalinku, bohužel u mě to nebyla žádná konferenční velikost, ale půl centimetrů. I tak si myslím, že je to hodně, za měsíc o půl cm bez práce to je přece skvělé. Když budete gel používat delší dobu, né pouhý měsíc, určitě se dostaví zeštíhlení o 1 konferenční velikost, jak gel slibuje. Enja lift-gel bude vhodný i pro citlivou pokožku, po dobu používání jsme s ním neměla žádné problémy. Určitě doporučuji vyzkoušet, jestli chcete mít do léta hezčí postavu, já si určitě pořídím další balení.


Moisture Renew

25. ledna 2014 v 16:17 | Monulka |  Rimmel London

Samoopalovací tělové mléko SELF TAN LOTION

17. ledna 2014 v 14:15 | Monulka |  Dermacol

I když je tento rok teplá zima, určitě to nic nemění na tom, že jsme všichni od léta vybledli. Každý má radši opálenější pokožku a tak jsem otestovala samoopalovací mléko od Dermacolu.

Z obalu se dozvíte, že je to mléko provoněné vůní čokolády s pomerančem propůjčuje pokožce přirozené opálení bez účinků slunečního záření, intenzivně hydratuje a zanechává pokožku jemnou a vláčnou. Přirozené a stejnoměrné opálení získá pokožka do 6 hodin po aplikaci. Lehké složení se snadno roztírá a vstřebává. Přípravek není určen k ochraně pokožky před UV zářením.

Mléka je 200ml a stojí 139kč, obal je klasický jako u většiny samoopalovacích mlék. Po otevření hned ucítíte slibovanou vůni čokolády a pomeranče, vůně po rozetření, bohužel, již téměř není cítit. Mléko se dobře roztírá a hydratuje do pokožky, mléko můžete roztírat rukou nebo speciálními rukavicemi, které u Dermacolu také seženete, stojí 100kč a určitě se vyplatí. Mléko byste měli roztírat až do té doby dokut nebude pořádně vsáklé, aby nezanechalo hnědé fleky, já od něj po dobu požívání žádné fleky neměla. Po první aplikaci mléka a uběhnutí 6 hodin, je barva pokožky jen lehounce tmavší, což je dobře, vypadá to přirozeně a každý se hned nezarazí, kde jste se během dne tak opálili. Po první aplikaci byste se měli natírat každý den do té doby, dokut nedosáhnete vysněného odstínu, po dosažení odstínu pak stačí po týdnu od posledního natření, kdybyste se déle jak týden nenatřeli, opálení se Vám logicky smyje. Já jsem se samoopalovacím mlékem spokojena, i když je určené spíše na tělo, natírala jsme si s ním i obličej naprosto bez problému, myslím, že je vhodnější i pro citlivější pleť. Jestli chcete být přirozeně opálení za skvělou cenu, určitě si mléko pořiďte.