Prosinec 2012

NUTRI LASH MASCARA

28. prosince 2012 v 16:18 | Monulka |  Dermacol

Na testování této řasenky jsem se opravdu těšila, zajímalo mě totiž, zda opravdu obnovuje a podporuje růst řas již během 15 dní. Po pravdě jsem tomu moc nevěřila, ale řasenka mě mile překvapila, za 15 dní kdy jsem řasenku pravidelně používala každý den, byly moje řasy posílené a hustší. Řasenka mě zaujala i díky jejímu bublinkovému kartáčku, ten řasy neslepí a krásně je natočí,kartáček má střední velikost, takže se s ním dobře pracuje.Po aplikaci řasy vypadají hustě jsou krásně černé a natočené. Barva se nedrolí a vydrží celý den. Večer se lehce odlíčí. Tuto řasenku všem doporučuji,zkoušela jsem hodně řasenek, ale tahle je nejlepší,jakmile jí vyzkoušíte, nebudete už chtít jinou jako já.Nutri Lash seženete za 199 Kč zde.


BB cream

27. prosince 2012 v 15:58 | Monulka |  Dermacol

Toto byl můj třetí testovaný BB CREAM. CREAM má 8v1 : Hydratuje, Sjednocuje tón pleti, kryje nedokonalosti, rozzáří, podporuje regeneraci, zklidňuje, zlepšuje pružnost pleti a má OF 30. Souhlasím s tím , že hydratuje, sjednocuje tón pleti a rozzáří pokožku + dodá pleti hezkou barvičku. Má vcelku příjemnou vůni, není tuhý, takže s roztíráním nebudete mít problém. Na pleti mi, ale působil hrozně těžce , připadala jsem si, jak když mám na sobě hodně silnou masku, nedokonalosti bohužel nezakryl. Odličovat šel lehce. Mně osobně nesednul , ale mojí mamince sednul skvělě, tak třeba zrovna i Vám bude vyhovovat. Seženete ho za 199 Kč zde.


GLAMOUR SPARKLING NAIL POLISH

19. prosince 2012 v 14:16 | Monulka |  Dermacol

Testovala jsem nové vysoce lesknoucí a třpytivé laky v zlatém a růžovém odstínu. Na první pohled vypadají velice luxusně, v lahvičce máte 9ml což není málo :) Laky jsou neparfémované a je u nich klasický štěteček. Barva se nanáší jednoduše, stačí pouze jedna vrstva a nehty se krásně třpytí. U zlatého odstínu to vypadá, jak když máte nehty nalakované kousky zlata. Laky na nehtech vydrží opravdu dlouho (viz. fotka) celých 6 dní se lak téměř vůbec neloupal, až sedmý den se začal loupat. S odlakováním jsem také téměř problém neměla, akorát mi trochu zůstaly třpytky na ruce, ale ty jsem pak smyla. Tento lak opravdu všem doporučuji, je skvělý. Seženete ho za 99 Kč ZDE.


Voděodolné gelové oční linky

18. prosince 2012 v 15:55 | Monulka |  Rimmel London

K testování mi došel odstín 001 BLACK. Balení linek je opravdu malinké v lahvičce jsou 2g.Štěteček je tak akorát, trochu mi dělal problém, než jsem se s ním naučila dělat různě tlusté čáry. Linky na oku vypadají skvěle co se bohužel týče otěru a voděodolnosti nejsou moc odolné (viz fotky z testu: na první fotce vidíte, test na otěr, suchým tampónkem nahoře jsou gelové linky které se otřeli a dole tekuté linky, které vydržely. Na druhé fotce vidíte test voděodolnosti s mokrým tampónkem nahoře opět gelové linky které v testu moc neuspěly a dole linky tekuté které se začaly drolit. Na poslední fotce jsem linky vícekrát přejela mokrým tampónkem a trochu vydržely pouze gelové linky ).


Linky vydrží dlouho, pokut si zrovna nemnete oko a nejste celý den pod vodou :D.Večer se jednoduše odlíčí. Těchto linek jsem se obávala kvůli voděodolnosti,protože pak nikdy výrobky nemohu dostat z obličeje, ale udělaly na mě dobrý dojem,určitě vám je doporučuji vyzkoušet, přijdou mi lepší než linky tekuté. Jestli je budete chtít vyzkoušet budete si muset počkat až po novém roce :)

Nebojte se experimentovat :)


Na jaké recenze se můžete těšit v příštích týdnech

6. prosince 2012 v 17:39 | Monulka |  Ostatní

Přišel mi nový balíček od Dermacol a Rimmel London k testování takže se v příštích týdnech můžete těšit na nově otestované výrobky. Sledujte můj blog ;)). Od firmy Dermacol to budou 4 výrobky:
- BB CREAM 8in1
- Novinka Nutri Lash Mascara, která slibuje delší a posílené řasy za 15 dní.
- Novinka Lift & Matt Night Cream
-Novinka Glamour Sparkling Nail Polish ve zlatém a růžovém odstínu

BB CREAM 8in1 Beauty Benefit Glow
NUTRI LASH MASCARA

LIFT & MATT NIGHT CREAM
GLAMOUR SPARKLING NAIL POLISH

Od kosmetiky Rimmel London to budou nové voděodolné gelové oční linky