Listopad 2012

BB cream

14. listopadu 2012 v 22:07 | Monulka |  Rimmel London

Ano konečně i Rimmel London má svůj BB CREAM a já ho mohla testovat. BB Cream slibuje 9v1:
- Vyživuje pleť
-Bojuje proti rozšířeným pórům
- Udržuje přirozenou vlhkost
-Zakrývá nedokonalosti
-Kompletně kryje
-Zjemňuje pleť
-Matuje
-Rozjasňuje
-Díky SPF 25 pleť chrání

Mně se BB CREAM zalíbil. I když má pár nedostatků,jako třeba, že je hustší, takže se hůře roztírá, není odolný proti otěru, tak pozor na oblečení. Ale opravdu zakryje všechny nedokonalosti, sjednotí a rozjasní pleť, krásně voní a navíc vůně dlouho vydrží. Na obličeji působí lehce. I přesto, že není odolný proti otěru vydrží celý den. Večer se jednoduše odličuje. Já vám ho doporučuji vyzkoušet :) V drogeriích ho seženete od prosince, na stránkách www.rimmel.cz si ho můžete objednat v e-shopu již teď :)


Recenze na výrobky v Ladyboxu

6. listopadu 2012 v 17:18 | Monulka |  Ladybox

Mám pro vás slíbené recenze na jednotlivé výrobky z Ladyboxu :)

První hodnocení na výrobky od firmy Yves Rocher. V Ladyboxu bylo tělové mléko a řasenka. Tělové mléko: je z limitované edice opravdu je z něj cítit vůně pomeranče, citrónu a badianu.Je to skvělé mléko pro každodenní použití hydratuje a pokožka je po něm hladká, ale bohužel se špatně do pokožky vsákne, takže pokožka je déle mastná. Řasenka: Tato řasenka mě bohužel zklamala. Kartáček je malý, řasy vůbec nenatočí ani nějak nezvýrazní. Tuto řasenku doporučuji pouze těm, kdo mají dlouhé černé řasy a chtějí je mít zdravé a lesklé.


Hodnocení na tvářenku a taštičku od Fleur de Santé.Taštička: ta se opravdu povedla, má krásný vzhled je tak akorát velká, uvnitř má ještě menší praktickou kapsičku. Tvářenka: na první pohled vypadá zajímavě. Když jí otevřete má super velké zrcátko a štěteček. Tvářenka je se třpytky, na obličeji vypadá hezky + působí velice příjemně. V zimních obdobích se hodí pro projasnění bílého obličeje :)


Od firmy NIP+FAB úžasné tělové máslo. Krásně voní, lehce se roztírá, nejsou problémy se vsáknutím do pokožky, hezky hydratuje a vůně je cítit opravu dlouho.Toto tělové máslo opravdu doporučuji.


Kakaový energetický nápoj od firmy Iswari. Jelikož kakao jsem pila jako malá byla jsem zvědavá, jak bude chutnat. Ale bohužel do kakaa to má docela daleko nevím k čemu tu chuť přirovnat. A nějak extra energie jsem bohužel také neměla, koho ráno omrzelo pití čaje nebo kafe může vyzkoušet :)


Od Pure Fiji masážní a koupelový olej. Olej má příjemnou vůni, jsou v něm kousky kokosu, na pokožce by neměl působit mastně, ale s tím nesouhlasím,zanechává na pokožce zdravý lesk. Do koupele a na masáž ideální.Obličejové a tělové máslo Reniu. S tímto výrobkem jsem spokojená, má příjemnou vůni. Pokožka je po něm hladká, zjemněná a hydratovaná. Doporučuji vyzkoušet, stojí za to ! :)